Konsultatsioonid

Hästi käituv koer on õnnelik koer! Kas Su koer muutub ärevaks teisi koeri nähes? Või tõmbab end rihmas kõndides hingetuks? Määrib külaliste riideid neile üles hüpates? Või on Su koer hoopiski kartlik uute asjade ja inimeste suhtes? Aitame Sul neid probleeme lahendada! 

Meie lähenemine

Pakume professionaalset ja personaalset käitumisnõustamist, mille käigus vaatleme Su koera, proovime jõuda probleemi juurteni ja alustada sealt. Iga koer on erinev ja isegi, kui paljudel on samad probleemid, siis nende põhjustajad võivad olla igas olukorras väga erinevad, mistõttu vajame iga koera puhul personaalset lähenemist. Me oleme spetsialiseerunud töötama probleemkäitumisega – vaata meie läbitud kursusi/koolitusi siit. Meil on olemas oskused ja teadmised, kuidas õpetada Su koera istuma ja lamama, kuid usume, et nendest käsklustest omaette ei piisa selleks, et Su koer oleks terve ja õnnelik. Meie eesmärk on Sulle kui koeraomanikule õpetada, kuidas ehitada tugeval alusel põhinevat sõprus- ning usaldussuhet oma koeraga, mis aitaks teil üksteist mõista terve elu ja tagaks Sulle õnneliku, rahuliku ning enesekindla karvase sõbra. Mõistagi teeme seda kõike baseerudes teaduslikele ja positiivsetele meetoditele – meie konsultatsioonides ja trennides ei ole kohta võtetele, mis koerale ebamugavust või valu tekitaks. 

Me usume, et Sinu koera vaimne ning emotsionaalne tervis on täpselt sama oluline kui füüsiline heaolu ja neid ei saa kunagi üksteisest eraldi vaadata. Füüsilised probleemid mõjutavad alati ka käitumist ning emotsionaalset tervist ning vastupidi. Meie jaoks on oluline vaadelda koera kui tervikut ning kui näeme, et koeral on füüsilise tervisega probleeme, siis aitame Sul leida veterinaari, kes selle murega kõige paremini aidata oskab.

Me teeme kõike selleks, et Su koer oleks õnnelik. Meie töö on õpetada eelkõige Sind, mitte Su koera, et teie suhe kasvaks tugevaks. Me ootame Sinult pühendumust ja aega, sest kahjuks pole olemas võlukepikest või maagilist salarelva, mis Sinu koera üleöö muudaks. Me oleme Sinu jaoks olemas igal sammul ning meie senistest klientidest on saanud justkui teine pere, kellega aeg-ajalt koos jalutuskäikudel käia.

Kui Sa tunned, et ei saa enam ise olukorraga hakkama ja vajad abi, siis võta meiega ühendust. Palun kirjelda lühidalt oma probleemi ja mõtleme seejärel üheskoos välja, kuidas asjale läheneda. Ootame Su kirja: konsultatsioon@kullakuu.ee

Hinnakiri:

1x konsultatsioon: 50€

Konsultatsioon kestab 60-120 minutit, olenevalt koerast, probleemist ja situatsioonist. Peale konsultatsiooni saadame ka kokkuvõtte, täpsema plaani edaspidiseks ning kirjalikku abimaterjali. 

Personaalne kutsikakool 

Pakume oma klientidele ka personaalset kutsikakooli. See on hea lahendus, kui soovid saada personaalset õpet ning abi ja teadmisi, kuidas koeraga edukalt koos elada. Meie kutsikakooliga on parim alustada juba enne kutsika koju toomist. Oleme kokku pannud palju materjali selleks, et pakkuda Sulle tuge erinevatel teemadel, nagu näiteks kodu kutsikaks ette valmistamine, sotsialiseerimine, õpetamine jne. 

Meie personaalne kutsikakool on üles ehitatud põhimõttel, et iga koer ja koeraomanik on eriline ja vajab erinevat tuge. Kutsikakooli plaani paika panemiseks kohtume kõigepealt koeraomanikuga, et aru saada vajadustest ning lepime koos kokku kõige olulisemad teemad, millele kutsikakooli vältel rõhku panna. Meie eesmärk on kasvatada iseseisev koeraomanik, kellel on olemas põhiteadmised, mis aitavad tal kutsikat õigesti suunata ja rõõmsaks koeraks kasvatada. 

Kutsikakooli kestvus ja täpne kava selgub peale esimest kohtumist. Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta meile konsultatsioon@kullakuu.ee

Meie jaoks on kõige olulisem, et meie kliendid tunneksid, et on saanud abi ja piisavalt enesekindlust, et iseseisvalt toimetada. Kõige paremini räägib meie eest tagasiside:

"Materjalist, mille sa kokku oled pannud, on väga palju abi olnud. Seal on mitmeid teemasid, mille peale ma ise mõeldagi ei oskaks ja asju, mida ma oluliseks pole pidanud. Nt sotsialiseerumise ja kohanemise puhul see pikk nimekiri, mida koerale tutvustada. Ka magamise jälgimine - ma olen kursis, et koerad magavadki palju, aga et seda ka jälgima peaks, pole ma varasemalt nii palju tähelepanu pööranud. Materjal oli mitmekesine ja suureks abiks uue pereliikme sisseelamisel oma uude koju.

Tundide poole pealt oli kõik suurepärane ja me alati ootasime järgmist kohtumist. Saime harjutada käitumist erinevates olukordades ja küsida, mida hing ihkab. Värskete kutsikaomanikena oli küsimusi rohkem kui vastuseid, aga tänu sulle saime enamasti probleemidele lahenduse juba enne nende tekkimist. Tunnid olid sisukad ja informatiivsed, samuti oli iga kord natukene pingeline, et kas vahepealse õpitud aja jooksul oleme piisavalt teinud ja ettenäitamisel Leelo poolt tõrkeid ei tule. Personaalse õpetamise puhul on suur boonus see, et saab lähtuda hetke olukorrast ehk just meist ja meie koerast, omavahelistest ootustest ja graafikust (kas ma tahan koeraga minna tulevikus trenni, teda kontorisse kaasa võtta, temaga bussiga/rongiga jm vahendiga sõidutada jne). Millegi õppimisel saime kohe katsetada ka oma koera puhul ja sa andsid kohest tagasisidet, kui midagi vajas parandamist/muutmist. Kohtumiste kokkuleppimisel sai olla paindlik ning leida sobivaim aeg ning seda vajadusel muuta, nt kui sajab vihma ja tund peaks õues toimuma, siis saab selle tõsta päevale, mil paistab päike."
×