Konsultatsioonid

Meie lähenemine

Meil on olemas oskused ja teadmised, kuidas õpetada Su koera istuma ja lamama, kuid usume, et nendest käsklustest omaette ei piisa selleks, et Su koer oleks terve ja õnnelik. Meie eesmärk on Sulle kui koeraomanikule õpetada, kuidas ehitada tugeval alusel põhinevat sõprus- ning usaldussuhet oma koeraga, mis aitaks teil üksteist mõista terve elu ja tagaks Sulle õnneliku, rahuliku ning enesekindla karvase sõbra. 

Mõistagi teeme seda kõike baseerudes teaduspõhistele ja positiivsetele meetoditele – meie konsultatsioonides ja trennides ei ole kohta võtetele, mis koerale stressi, ebamugavust või valu tekitaks.

Hedvi Kink – Kullakuu käitumisnõustaja

Meie käitumisnõustaja Hedvi usub, et õppimine peab olema kestev. Ta aitab koeri ja nõustab nende omanikke igapäevaselt ja usub, et oma töö hästi tegemiseks on parim ühendada õppimine oma ala spetsialistidelt – veterinaaridelt, koerte käitumisnõustajatelt, teadlastelt jne – ning loomulikult ka koertelt endilt. Ta on Euroopa Koeratreenerite Liidu (Pet Dog Trainers of Europe) liige.

Kliendid meist

"Meie pere väga soovitab Kullakuu nõustamist, tooteid ja kutsikakooli! Võib öelda, et oleme saanud omale ühe toreda ja professionaalse nõustaja/ abistaja, kelle poole saab alati pöörduda, ükskõik mis mure või küsimuse korral. Antud koerte nõustamine on suunatud koera vajadustele ja positiivsele kasvatusele, mis arvestab kõikide osapooltega. Meie teekond ei ole veel läbi, kuid häid sõnu jagub juba praegu. Täname oma neljajalgse pereliikmega Kullakuud! 🙂"

Enelin

"Konsultatsiooni käigus saime palju erinevaid mõtteid ja ideid, kuidas oma koera aidata ja toetada. Lisaks spetsiifilisele probleemile saime küsida ka paljude teiste teemade kohta, mis meile huvi pakkusid ja saime ka kõigile küsimustele vastused. Hedvi positiivne lähenemine ja sõbralikkus muutis õhkkonna ülimalt positiivseks ja turvaliseks."
Elerin

"Soovin, et absoluutselt kõik koeraomanikud mõistaksid koera psühholoogiat just nii nagu Kullakuu seda teeb. Selleks, et Kullakuu lähenemisest ja soovitustest teada saada ei pea tegu olema mure või probleemiga, tasub silmaringi avardamiseks ja veelgi paremaks koeraomanikuks olemisel 100% ära 🙂"
Mia

"Kõik ei pea olema koerte käitumise spetsialistid, aga kõigil koeraomanikel peaks olema üks hea kontakt, kellelt abi küsida ja kes oskab päriselt ka aidata. Hedvi oskab!"
Anna-Liisa

×