Personaalne käitumisnõustamine

Pakume professionaalset ja personaalset käitumisnõustamist, mille käigus vaatleme Su koera, proovime jõuda probleemi juurteni ja alustada sealt. Iga koer on erinev ja isegi, kui paljudel on samad probleemid, siis nende põhjustajad võivad olla igas olukorras väga erinevad, mistõttu vajame iga koera puhul personaalset lähenemist.

Asukoht

Kullakuu peamine tegevuskoht on Tallinna linn ja Harjumaa, aga aeg-ajalt liigume ringi ka üle Eesti ja oleme seeläbi kohtunud paljude toredate klientidega näiteks Tartust, Pärnust, Viljandist, Paidest ja Mustveest. Iga konsultatsioon on personaalse lähenemisega ning kohtumise koha lepime kokku alati lähtuvalt vajadusest ja probleemi olemusest. Mõnel juhul on hea kohtuda koera kodus või talle mugavas kohas, mõnel juhul on aga vaja sõita mõnda rahulikku kohta või metsa – igal juhul saame kohtumise teha just Sulle ja Su koerale sobivas keskkonnas. 

Videokonsultatsioon

Abi on võimalik saada ka videokonsultatsiooni teel. Oleme sel viisil saanud aidata mitmeid kliente, kes elavad kaugel või kelle probleemi olemuse tõttu on mõistlikum olukorda arutada videokõne teel. Kui vajalik, palume Sul enne videokonsultatsiooni jagada meiega ka videosid/pilte.

Konsultatsiooni sisu

Enne konsultatsiooni palume Sul täita ühe küsimustiku, et saaksime juba enne kohtumist võimalikult palju informatsiooni kätte. Konsultatsiooni jooksul räägime koera taustast, käitumisest ning muredest. Eesmärk on saada detailne ülevaade ja leppida kokku järgnevad sammud, mida koeraomanik iseseisvalt järgida saab.

Tihtipeale palume enne või pärast konsultatsiooni külastada ka veterinaari, sest nii mõnedki käitumisprobleemid võivad tuleneda valust või ebamugavusest kehas ning meil on vaja olla kindel, et koeral ei ole tervislikust olukorrast tulenevaid muresid.

Koeraomanik saab peale konsultatsiooni ka kirjaliku kokkuvõtte koos kokku lepitud tegevuskava ja juhistega. Pakume igakülgset nõu ja abi ka peale kohtumist ja oleme e-maili või telefonikõne kaugusel. 

Kliendid meist

Oled meile väga-väga palju abiks olnud ning pärast konsultatsiooni oli koostöö tihe ja personaalne. Ei oleks osanud arvata, et ka pärast konsultatsiooni jääd nii palju meile abiks ☺️
Elsa&Enatsu

"Soovin, et absoluutselt kõik koeraomanikud mõistaksid koera psühholoogiat just nii nagu Kullakuu seda teeb. Selleks, et Kullakuu lähenemisest ja soovitustest teada saada ei pea tegu olema mure või probleemiga, tasub silmaringi avardamiseks ja veelgi paremaks koeraomanikuks olemisel 100% ära 🙂"
Mia

"Konsultatsiooni käigus saime palju erinevaid mõtteid ja ideid, kuidas oma koera aidata ja toetada. Lisaks spetsiifilisele probleemile saime küsida ka paljude teiste teemade kohta, mis meile huvi pakkusid ja saime ka kõigile küsimustele vastused. Hedvi positiivne lähenemine ja sõbralikkus muutis õhkkonna ülimalt positiivseks ja turvaliseks."

Elerin

"Meie pere väga soovitab Kullakuu nõustamist, tooteid ja kutsikakooli! Võib öelda, et oleme saanud omale ühe toreda ja professionaalse nõustaja/ abistaja, kelle poole saab alati pöörduda, ükskõik mis mure või küsimuse korral. Antud koerte nõustamine on suunatud koera vajadustele ja positiivsele kasvatusele, mis arvestab kõikide osapooltega. Meie teekond ei ole veel läbi, kuid häid sõnu jagub juba praegu. Täname oma neljajalgse pereliikmega Kullakuud! 🙂"

Enelin

"Kõik ei pea olema koerte käitumise spetsialistid, aga kõigil koeraomanikel peaks olema üks hea kontakt, kellelt abi küsida ja kes oskab päriselt ka aidata. Hedvi oskab!"
Anna-Liisa

Hinnakiri

Konsultatsiooni kestvus

Konsultatsioon kestab keskmiselt 90-120 minutit, olenevalt koerast, probleemist ja situatsioonist. Peale konsultatsiooni saadame ka kokkuvõtte, täpsema plaani edaspidiseks ning vajadusel ka kirjalikku abimaterjali.

Konsultatsiooni hind

Konsultatsioon Tallinnas: 85€

Väljaspool Tallinnat ning koduvisiitidel lisandub kokkuleppel väike tasu ka sõidu eest.

Videokonsultatsioon: 70€

×