Käitumisnõustamine

Pakume professionaalset ja personaalset käitumisnõustamist, mille käigus vaatleme Su koera, proovime jõuda probleemi juurteni ja alustada sealt. Iga koer on erinev ja isegi, kui paljudel on samad probleemid, siis nende põhjustajad võivad olla igas olukorras väga erinevad, mistõttu vajame iga koera puhul personaalset lähenemist.

Meie lähenemine

Me usume, et Sinu koera vaimne ning emotsionaalne tervis on täpselt sama oluline kui füüsiline heaolu ja neid ei saa kunagi üksteisest eraldi vaadata. Füüsilised probleemid mõjutavad alati ka käitumist ning emotsionaalset tervist ning vastupidi.

Meie jaoks on oluline vaadelda koera kui tervikut ning kui näeme, et koeral on füüsilise tervisega probleeme, siis aitame Sul leida veterinaari, kes selle murega kõige paremini aidata oskab.

Me oleme spetsialiseerunud töötama probleemkäitumisega – vaata meie läbitud kursusi/koolitusi siit. Meil on olemas oskused ja teadmised, kuidas õpetada Su koera istuma ja lamama, kuid usume, et nendest käsklustest omaette ei piisa selleks, et Su koer oleks terve ja õnnelik. Meie eesmärk on Sulle kui koeraomanikule õpetada, kuidas ehitada tugeval alusel põhinevat sõprus- ning usaldussuhet oma koeraga, mis aitaks teil üksteist mõista terve elu ja tagaks Sulle õnneliku, rahuliku ning enesekindla karvase sõbra.

Mõistagi teeme seda kõike baseerudes teaduspõhistele ja positiivsetele meetoditele – meie konsultatsioonides ja trennides ei ole kohta võtetele, mis koerale ebamugavust või valu tekitaks.

Konsultatsiooni hind ja kestvus

Konsultatsioon kestab 60-120 minutit, olenevalt koerast, probleemist ja situatsioonist. Peale konsultatsiooni saadame ka kokkuvõtte, täpsema plaani edaspidiseks ning kirjalikku abimaterjali.

Esimene konsultatsioon: 50€

Iga järgnev konsultatsioon: 45€

Konsultatsiooni viime läbi kokkulepitud asukohas üle kogu Eesti. Kui soovitud asukoht on Tallinnast kaugel, lisandub hinnale ka transporditasu.

45/50€

Kui vajate koeraga abi...

Kui Sa tunned, et ei saa enam ise olukorraga hakkama ja vajad abi, siis võta meiega ühendust.

Palun kirjelda lühidalt oma probleemi ja mõtleme seejärel üheskoos välja, kuidas asjale läheneda.

Ootame Su kirja: konsultatsioon@kullakuu.ee.

Me teeme kõike selleks, et Su koer oleks õnnelik. Meie töö on õpetada eelkõige Sind, mitte Su koera, et teie suhe kasvaks tugevaks. Me ootame Sinult pühendumust ja aega, sest kahjuks pole olemas võlukepikest või maagilist salarelva, mis Sinu koera üleöö muudaks. Me oleme Sinu jaoks olemas igal sammul ning meie senistest klientidest on saanud justkui teine pere, kellega aeg-ajalt koos jalutuskäikudel käia.

Kirjuta meile oma olukorrast: konsultatsioon@kullakuu.ee.