Personaalne
kutsikakool

Pakume oma klientidele ka personaalset kutsikakooli. See on hea lahendus, kui soovid saada personaalset õpet ning abi ja teadmisi, kuidas koeraga edukalt koos elada. Meie kutsikakooliga on parim alustada juba enne kutsika koju toomist. Oleme kokku pannud palju materjali selleks, et pakkuda Sulle tuge erinevatel teemadel, nagu näiteks kodu kutsikaks ette valmistamine, sotsialiseerimine, õpetamine jne. 

Personaalne lähenemine

Meie kutsikakool on üles ehitatud põhimõttel, et iga koer ja koeraomanik on eriline ja vajab erinevat tuge. Kutsikakooli plaani paika panemiseks kohtume kõigepealt koeraomanikuga, et aru saada vajadustest ning lepime koos kokku kõige olulisemad teemad, millele kutsikakooli vältel rõhku panna.

Meie eesmärk on kasvatada iseseisev koeraomanik, kellel on olemas põhiteadmised, mis aitavad tal kutsikat õigesti suunata ja rõõmsaks koeraks kasvatada.

Me oleme spetsialiseerunud töötama probleemkäitumisega – vaata meie läbitud kursusi/koolitusi siit. Meil on olemas oskused ja teadmised, kuidas õpetada Su koera istuma ja lamama, kuid usume, et nendest käsklustest omaette ei piisa selleks, et Su koer oleks terve ja õnnelik. Meie eesmärk on Sulle kui koeraomanikule õpetada, kuidas ehitada tugeval alusel põhinevat sõprus- ning usaldussuhet oma koeraga, mis aitaks teil üksteist mõista terve elu ja tagaks Sulle õnneliku, rahuliku ning enesekindla karvase sõbra.

Mõistagi teeme seda kõike baseerudes teaduspõhistele ja positiivsetele meetoditele – meie konsultatsioonides ja trennides ei ole kohta võtetele, mis koerale ebamugavust või valu tekitaks.

Kutsikakooli kestvus ja täpne kava selgub peale esimest kohtumist. Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta meile konsultatsioon@kullakuu.ee.